Contact
Postbus 783
1440 AT Purmerend
Nederland
Tel: +31 (0)299 630 610
Fax: +31 (0)299 630 611
E-mail: info@atal.nl
Laatst gekozen producten
EP2-T Ethernet gebaseerd Monitoring Systeem (Temperatuur)
- Voorzien van ethernet aansluiting, direct aan netwerk te koppelen
- Alarmering via E-mail of SNMP
- Gedetailleerde trend grafieken van de meetsignalen
- Volledige SNMP ondersteuning
LIVE DEMO SMS ? 3D View
In onze 24-uurs economie is het misschien wel de grootste zorg van de systeembeheerder: het voorkomen van schade door grootschalige uitval van de computer- en besturingssystemen. In operationele zin is het vaak belangrijk een stabiel temperatuurs- en vochtigheidsniveau te handhaven in de systeemruimtes.
Dankzij de EthernetProbe van ATAL is een continue bewaking van o.a. de temperatuur en luchtvochtigheid zeer eenvoudig en kosteneffectief te realiseren. De EthernetProbe kan direct worden opgenomen in een bestaand netwerk. U wijst de unit een IP-adres toe en hij is in bedrijf.
De gebruikersvriendelijke webinterface van de EthernetProbe, welke met een standaard browser te openen is, stelt u in staat de opgeslagen gegevens te bekijken en te beheren. De interactie met de unit kan zowel plaatsvinden via een bedrijfsnetwerk als ook op een veilige manier via internet. De webinterface toont van elk meetsignaal een gedetailleerde trendgrafiek. Daarnaast worden de meetsignalen ook continue geëvalueerd. Mocht er een ingestelde grenswaarde overschreden worden, dan stuurt de EthernetProbe direct een e-mail-bericht naar de verantwoordelijke persoon. Zo zorgt de unit ervoor dat u te allen tijde gerust kunt zijn over de condities in uw computer- en besturingsruimtes.




















